Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Свято вчителів
Свято вчителів

Поділитися новиною:

Свято вчителів

Найкращі побажання - нашим вчителям!

Шановні вчителі і робітники нашої гімназії, Світлано Михайлівна і працівники відділу освіти, директори і вчителі шкіл, гімназій, НВК міста Куп'янська!

Сердечно вітаю Вас зі святом - Днем працівників освіти! Будьте кожного дня дуже здорові, завжди  шасливі, шалено красиві!

З повагою,

               Любов Петрівна

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3690 | Переглядів: 186Дата публікації: 11:42 29.09.2017