Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
День самоврядування в гімназії
День самоврядування в гімназії

Поділитися новиною:

День самоврядування в гімназії

У гімназії вже склалася гарна традиція – проведення Дня Дублера, який ми приурочуємо великому святу освітян – Дню працівників освіти

29 вересня в гімназії відбувся День самоврядування, присвячений Дню працівників освіти, на якому всі одинадцятикласники мали можливість один день побути в ролі педагогів та адміністрації гімназії. Для всіх це був дуже складний та напружений день, але водночас і цікавий. Бо до цього дня учні 11-го класу старанно готувалися, а вчителі ретельно контролювали цей процес.

День дублера в першу чергу чудова нагода зрозуміти своїх учителів, відчути їхню нелегку працю, а вчителям можливість зрозуміти як  і чому навчилися їх учні.

Робочий день розпочався з лінійки. Учні 11–го класу  привітали вчителів із Днем Працівників освіти, нагородили почесними грамотами та вручили  квіти. Керівництво закладом взяв на себе учень 11 класу Ісаінков Ілля, який виконував, відповідно до визначених повноважень, функціональні обов'язки  директора гімназії.  На лінійці були представлені вчителі-дублери. І для того, щоб уроки проходили у «робочому» режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

Учителі  і учні, що їх дублюють:

№ з/п

ПІБ вчителя

Предмет

ПІБ дублера

1.  
Габуз
Алла Володимирівна
українська мова та література
Конюхова Ярослава
2.  
Жадановська
Людмила Вікторівна
математика
Пивоваров Олександр
 
3.  
Кудрявець 
Світлана Володимирівна
математика
Прохоренко Андрій
4.  
Пихова
Оксана Володимирівна
англійська мова
Плецис Карина
5.  
 Макарова
Надія Миколаївна
математика
Шевченко Кристина
6.  
Крайнік
Катерина Олександрівна
історія
 
Погуляй Карина
7.  
Гриценко
Наталя Олександрівна
біологія/хімія
Букач Данило
8.  
Богданова
Любов Петрівна
економіка
Ісаінков Ілля
9.  
Атрохіна
Світлана Миколаївна
економіка
Горбенко Анжеліка
10.  
Поліщук
Ірина Миколаївна
англійська мова
Лапошко Олександра
11.  
Власенко
Дарія Василівна
зарубіжна література
Сизонова Анна
12.  
Нерушенко
Оксана Валентинівна
українська мова та література
Федоров Антон
13.  
Барика
Тетяна Миколаївна
географія
Сідельников Дмитро
14.  
Якубинська
Лариса Юріївна
німецька мова
Макарук Сергій
15.  
 Долгін
Роман Вікторович
інформатика
Карнаух Євген
16.  
Юдіна
Тетяна Веніамінівна
трудове навчання
Ковальов Євген

Учні 1-9 класів були задоволені «дублерами». Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

Завершився День самоврядування в гімназії святковим концертом, де  учні   виразити свою шану та повагу до рідних учителів.

Кузнєцова Анастасія, учениця 10 класу

Альбом: День самоврядування в гімназії Альбом: День самоврядування в гімназії Альбом: День самоврядування в гімназії Альбом: День самоврядування в гімназії Альбом: День самоврядування в гімназії
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3717 | Переглядів: 211Дата публікації: 16:29 02.10.2017