Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Екскурсія в країну «Читландію»
Екскурсія в країну «Читландію»

Поділитися новиною:

Екскурсія в країну «Читландію»

Екскурсія до бібліотеки учнів 2-А класу

Книга –це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти  певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

Читати систематично й осмисленно дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека  приділяє  велику  увагу  пошуку  активних  форм  пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з  ними. Саме з цією метою, 2 жовтня 2017 року  для учнів  2 - А  класу в Куп’янській гімназії №2 , у бібліотеці,  було організовано  пізнавально-оглядову  екскурсію.

У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекала бібліотекар Надія Вікторівна Філяєва, яка завжди рада своїм маленьким відвідувачам. Бібліотекар розповіла дітям  про бібліотеку, нагадала   правила користування книгою та бібліотекою,  а також проінформувала про нові надходження літератури.  Учні дуже полюбляють читати  книги, тому такі учні як  Власенко Аліса, Паршин Богдан, Решетник Артем, Кулібаба Олександр зацікавилися енциклопедіями, а Курочкіна Анастасія та Шапочка Вероніка вже з дитинства дбають про свою фігуру, їм прийшла до вподоби книга «Ритмічна гімнастика», а от Хомчук Олексій з 5 років займається футболом  - він обрав книгу «Футбол».  Грабенюк Олександр та Мітін Владислав  зацікавилися книгами українських письменників, а Новік Владиславу та Стеблянка Микиту зацікавили яскраві  дитячі книжечки, які для бібліотеки подарували гімназисти. Та не стали осторонь діти від книг здоров׳язберігаючого напряму, так Путренко Дмитро, Цимбалюк Ілля,  Злобін Денис, Захарчук Вікторія, Петрови Вікторія та Катерина, Умнов Євгеній, Рочняк Дар׳я, Солодовник Мілана  взяли ці книжечки прочитати, та вирішили, що після читання цих книг ми проведемо вікторину.

Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай  казкового героя», в якій другокласники взяли активну участь. Активними учасниками були такі учні : Сургай Аріна, Загрибельний Едуард, Умнов Євгеній, Цимбалюк   Ілля. Також було проведено аукціон  загадок, де кращими було відзначено Сковородко Єгора, Качура Кіріла, Хомчука Олексія, Петрову Катерину.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу взяти книжки додому. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Тож, запрошуємо усіх бажаючих читачів  та їхніх батьків до нашої бібліотеки, де кожен знаходить для себе потрібну інформацію.

Ми дуже пишаємося, що в нашій гімназії  є такі місця, де можна поповнити скарбницю своєї душі!

                                                 Горбенко Н.І., класний  керівник 2-А класу

Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію» Альбом: Екскурсія в країну «Читландію»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3732 | Переглядів: 288Дата публікації: 09:41 04.10.2017