Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Подорож до Львова
Подорож до Львова

Поділитися новиною:

Подорож до Львова

Екскурсія до Львова учнів 7 класу

Подорож та екскурсії по Львову – чудовий варіант якісного відпочинку в європейському місті, тому учні 7 класу Буцулін Ігор, Власенко Єлизавета, Шетілов Станіслав, Кукса Лілія, Шипілов Єгор, Єрьоміна Олеся, Фєєр Анастасія, Козир Поліна, Москаленко Катерина та Сізіков Олександр разом з класним керівником Кудрявець Світланою Володимирівною відвідали перлину Західної України – місто Львів.

Екскурсії Львовом залишили масу позитивних емоцій: старовинна архітектура, унікальні пам’ятки, затишні кав’ярні та кондитерські, атмосфера привітності і тепла. Навіть похмура погода і дощик не змогли зіпсувати дітям настрій. Екскурсія була просто вражаючою, феєричною, дуже пізнавальною, цікавою і фантастичною!

Велика подяка батькам за виділені кошти на поїздку!

 

Буцулін Ігор та Власенко Єлизавета

Альбом: Подорож до Львова Альбом: Подорож до Львова Альбом: Подорож до Львова Альбом: Подорож до Львова Альбом: Подорож до Львова Альбом: Подорож до Львова Альбом: Подорож до Львова Альбом: Подорож до Львова
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3738 | Переглядів: 154Дата публікації: 16:07 04.10.2017