Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Подяка батькам 1-Б класу
Подяка батькам 1-Б класу

Поділитися новиною:

Подяка батькам 1-Б класу

Першокласники разом з вчителем висловлюють подяку батькам

Щоб на перерві було цікаво гратися своїми іграшками і відпочивати від уроків нашим першачкам, батьки разом з   вчителем Редею-Малигіною Тетяною Олександрівною вирішили облаштувати куточок      відпочинку.

Діти із задоволенням грають в ігри,складають конструктор та пазли, дівчата грають лялькам, а хлопчики машинками та роботами.

Куточок відпочинку всім до смаку.

Від щирого серця хочемо подякувати Теміровій Людмилі Борисівні, Івашурі Ярославі Вікторівні, родинам: Матяш Марині Олександрівні і Андрію Миколайовичу та Романчук Олені Іванівні і Сергію Валерійовичу.

Наші діти щасливі і це завдяки Вам, батьки! Дякуємо!

Редя-Малигіна Т.О., класний керівник 1-Б класу

Альбом: Подяка батькам 1-Б класу Альбом: Подяка батькам 1-Б класу Альбом: Подяка батькам 1-Б класу Альбом: Подяка батькам 1-Б класу Альбом: Подяка батькам 1-Б класу
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3739 | Переглядів: 140Дата публікації: 08:52 05.10.2017