Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Ми – бібліотекарі
Ми – бібліотекарі

Поділитися новиною:

Ми – бібліотекарі

Знайомимося з професією бібліотекаря

Учні 6-Б класу відвідали гімназичну бібліотеку, познайомилися з професією бібліотекаря та побували в ролі бібліотекаря.

Рачицька Ілона і Яковенко Діана із задоволенням проштампували нові підручники для 9 класу. Гармаш Валерія допомагала розставляти книги. Росоха Станіслав, Величко Данило, Бологов Богдан оформили книжкову виставку „Книга – джерела знань”.

Усім учням сподобалося працювати у бібліотеки і приносити радість її читачам і відвідувачам. Вони виразили слова щирої подяки за відмінну роботу Філяєвій Надії Вікторівні, бібліотекарю гімназії.

 

Долгін Р.В., класний керівник 6-Б класу

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3752 | Переглядів: 112Дата публікації: 14:53 05.10.2017