Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Виховна година «Світ моїх захоплень»
Виховна година «Світ моїх захоплень»

Поділитися новиною:

Виховна година «Світ моїх захоплень»

Учні 5 класу презентували свої захоплення та мрії

Мабуть, немає людини, яка б нічим не цікавилась. Головне в житті – мати якесь улюблене заняття. По тому, що цікавить людину, можна зрозуміти, які риси характеру вона виховує у собі. Про це говорили учні 5 класу 3 жовтня на виховній годині «Світ моїх захоплень».  

Цікаво було почути, чим захоплюються діти, про що мріють. Так, Кріуліна Альона, Кріуліна Аліна, Кріуліна Алєся, Макарова Єва, Китаєва Олександра, Носік Ілля дуже люблять танцювати. Цимбалюк Владислава  любить музику, пісні, а також гарно співає. Глушко Софія та Дмитерко Данило відвідують музичну школу, Гордубей Олег та Рисов Глєб – театральний кружок ПК ім. В.І.Кошелєва. Гончаренко Олександр у вільний час ліпить іграшки з пластиліну. Глушко Софія представила свою виставку малюнків. Важко було визначити, який з її малюнків найкращий.    

Березін Артем і Кострік Кирило не уявляють життя без спорту. Артем займається вільною борьбою, Кирил – футболом.

Виставка виробів та нагород ( а їх виявилося немало) засвідчила, що учні вже мають певні здобутки, люблять працю і спорт, уміють не лише бачити красу, а й відтворювати її своїми руками.

Жадановська Л. В., класний керівник 5 класу

Альбом: Виховна година «Світ моїх захоплень» Альбом: Виховна година «Світ моїх захоплень» Альбом: Виховна година «Світ моїх захоплень» Альбом: Виховна година «Світ моїх захоплень»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3773 | Переглядів: 298Дата публікації: 15:11 06.10.2017