Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Виховна година «Світ моїх захоплень»
Виховна година «Світ моїх захоплень»

Поділитися новиною:

Виховна година «Світ моїх захоплень»

Учні 5 класу презентували свої захоплення та мрії

Мабуть, немає людини, яка б нічим не цікавилась. Головне в житті – мати якесь улюблене заняття. По тому, що цікавить людину, можна зрозуміти, які риси характеру вона виховує у собі. Про це говорили учні 5 класу 3 жовтня на виховній годині «Світ моїх захоплень».  

Цікаво було почути, чим захоплюються діти, про що мріють. Так, Кріуліна Альона, Кріуліна Аліна, Кріуліна Алєся, Макарова Єва, Китаєва Олександра, Носік Ілля дуже люблять танцювати. Цимбалюк Владислава  любить музику, пісні, а також гарно співає. Глушко Софія та Дмитерко Данило відвідують музичну школу, Гордубей Олег та Рисов Глєб – театральний кружок ПК ім. В.І.Кошелєва. Гончаренко Олександр у вільний час ліпить іграшки з пластиліну. Глушко Софія представила свою виставку малюнків. Важко було визначити, який з її малюнків найкращий.    

Березін Артем і Кострік Кирило не уявляють життя без спорту. Артем займається вільною борьбою, Кирил – футболом.

Виставка виробів та нагород ( а їх виявилося немало) засвідчила, що учні вже мають певні здобутки, люблять працю і спорт, уміють не лише бачити красу, а й відтворювати її своїми руками.

Жадановська Л. В., класний керівник 5 класу

Альбом: Виховна година «Світ моїх захоплень» Альбом: Виховна година «Світ моїх захоплень» Альбом: Виховна година «Світ моїх захоплень» Альбом: Виховна година «Світ моїх захоплень»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3773 | Переглядів: 139Дата публікації: 15:11 06.10.2017