Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Бібліотека гімназії
Пошук
Посвята в гімназисти
Посвята в гімназисти

Поділитися новиною:

Посвята в гімназисти

У п’ятницю, 6 жовтня, в Куп’янській гімназії №2 відбулося свято - Посвята учнів п’ятого класу в гімназисти

На свято зібралися вчителі, батьки, учні старших класів. Класний керівник Жадановська Людмила Вікторівна разом зі своїми учнями підготували візитну картку свого класу. Хореографічну композицію представила танцювальна група у складі Кріуліної Альони, Кріуліної Аліни, Кріуліної Алєсі, Макарової Єви, Назарової Дар’ї. Захоплююче інсценували монолог «Розмова батька з сином» учні 5 класу Дмитерко Данило та Гончаренко Олександр.

Старший координатор дитячої організації «Мірошники» Ісаінков Ілля та його заступник Некрасова Ксенія тепло і щиро привітали п’ятикласників і вручили посвідчення гімназиста. За традицією гімназисти виконали гімн гімназії.

Учні 6-11 класів підготували номера художньої самодіяльності та вручили подарунки винуватцям свята: папір, олівці, крейду, ватман, цукерки тощо

Юні гімназисти були щасливі і схвильовані, адже отримали перший шкільний документ. У своїх виступах п’ятикласники поклялися з честю носити звання гімназиста, відмінно вчитися, мати добру поведінку. Сердечно привітали з цим святом учнів і їх батьки і вручили солодкі подарунки та фрукти.

Бажаємо юним гімназистам бути старанними учнями, великих успіхів і творчих злетів!

 

Жадановська Л.В., класний керівник 5 класу

Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти Альбом: Посвята в гімназисти
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3774 | Переглядів: 195Дата публікації: 15:17 06.10.2017