Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
80-ті роковини Великого терору
80-ті роковини Великого терору

Поділитися новиною:

80-ті роковини Великого терору

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років»

06 жовтня 2017 року в бібліотеці гімназії відбувся захід з нагоди 80-х роковин Великого терору 1937-1938 років, метою якого було збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні ХХ століття, а також вшанування патріотизму й мужності.

Для учнів 6 класу була проведена година пам’яті «У жорнах репресій». Діти переглянули документальну хроніку «Великий терор в Україні в 1937-1938 роках./ Пишемо історію».

Учні щиро перейнялися й усвідомили трагізм тих подій. Вони обговорювали інформаційні матеріали, чітко та аргументовано, одностайно займали позицію засудження цього злочину радянської влади. Також учні пригадали розповіді своїх рідних, бабусь та дідусів, які чули від своїх близьких про ці часи.

 

Філяєва Н.В., завідуючий бібліотекою

Альбом: 80-ті роковини Великого терору Альбом: 80-ті роковини Великого терору Альбом: 80-ті роковини Великого терору
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3796 | Переглядів: 137Дата публікації: 13:37 09.10.2017