Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Відкриття Тижня, присвяченого Дню захисника України
Відкриття Тижня, присвяченого Дню захисника України

Поділитися новиною:

Відкриття Тижня, присвяченого Дню захисника України

Покладання квітів до куточка пам'яті загиблим в АТО куп'янчанам


      З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві в гімназії відбулися ряд заходів, приурочені до Дня захисника Вітчизни.

    09 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття Тижня, присвяченого Дню захисника України.

    Учні 8 класу Бакіна Софія, Малишко Віолета, Мирошниченко Анастасія та Козирева Арина поклали квіти до куточка загиблим куп’янчанам в зоні АТО. 

Івашура Я.В., педагог-організатор

Альбом: Відкриття Тижня, присвяченого Дню захисника України Альбом: Відкриття Тижня, присвяченого Дню захисника України
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3804 | Переглядів: 113Дата публікації: 10:46 10.10.2017