Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки
Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

Поділитися новиною:

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

09 жовтня 2017 року були проведені змагання серед учнів 5-6 класів

Вихованці гуртків «Юний стрілець» та «Влучний стрілець» (керівник Томах М.В.) провели індивідуальні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 5-6 класів.

За результатами конкурсу учасники посіли такі місця:

І місце - Нерушенко Андрій, учень 6-А класу (з сумою 40 балів)

ІІ місце - Норка Владіслав, учень 6-А класу (з сумою 35 балів)

ІІІ місце -  Мамекіна Аріна, учениця 5 класу (з сумою 27 балів)

Вітаємо переможців!

Положивець О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи

Альбом: Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки Альбом: Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки Альбом: Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3805 | Переглядів: 109Дата публікації: 10:59 10.10.2017