Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Операція «Книжкова лікарня»
Операція «Книжкова лікарня»

Поділитися новиною:

Операція «Книжкова лікарня»

Учні 4-Б класу взяли участь в операції «Книжкова лікарня»

Безмежна сила книги! Без неї людина сліпа. Книга відкриває перед людьми великий світ. Протягом усього життя ми звертаємось до неї.

Книга – джерело знань. Книга – справжній друг. І про це знають учні 4-Б класу. Відвідуючи бібліотеку гімназії, діти помітили, що деякі цікаві книжки потребують допомоги, і вирішили провести операцію «Книжкова лікарня». Взявши необхідний матеріал, завітали до бібліотеки. Але перед цим Поддубова Віка, Зеленков Олексій та Тітов Степан відібрали книги, які потребують ремонту. Учні розділились на групи і прийнялися до роботи. Дуже старанно працювали Мінаєва Поліна, Медяник Діана, Нерсесова Аріна. Але найбільше відремонтували книг Маліков Микита і Кузнецова Ліза.

Зі словами подяки до дітей звернулася бібліотекар гімназії Філяєва Надія Вікторівна. Вона сказала, що впевнена, що учні, які брали участь в операції «Книжкова лікарня», будуть дуже бережно відноситись до бібліотечних книг.

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3806 | Переглядів: 154Дата публікації: 12:04 10.10.2017