Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Операція «Книжкова лікарня»
Операція «Книжкова лікарня»

Поділитися новиною:

Операція «Книжкова лікарня»

Учні 4-Б класу взяли участь в операції «Книжкова лікарня»

Безмежна сила книги! Без неї людина сліпа. Книга відкриває перед людьми великий світ. Протягом усього життя ми звертаємось до неї.

Книга – джерело знань. Книга – справжній друг. І про це знають учні 4-Б класу. Відвідуючи бібліотеку гімназії, діти помітили, що деякі цікаві книжки потребують допомоги, і вирішили провести операцію «Книжкова лікарня». Взявши необхідний матеріал, завітали до бібліотеки. Але перед цим Поддубова Віка, Зеленков Олексій та Тітов Степан відібрали книги, які потребують ремонту. Учні розділились на групи і прийнялися до роботи. Дуже старанно працювали Мінаєва Поліна, Медяник Діана, Нерсесова Аріна. Але найбільше відремонтували книг Маліков Микита і Кузнецова Ліза.

Зі словами подяки до дітей звернулася бібліотекар гімназії Філяєва Надія Вікторівна. Вона сказала, що впевнена, що учні, які брали участь в операції «Книжкова лікарня», будуть дуже бережно відноситись до бібліотечних книг.

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня» Альбом: Операція «Книжкова лікарня»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3806 | Переглядів: 99Дата публікації: 12:04 10.10.2017