Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Екскурсія до міста Харкова
Екскурсія до міста Харкова

Поділитися новиною:

Екскурсія до міста Харкова

Учні 4-А класу разом з класним керівником Солодкою Наталією Олексіївною завітали до Харкова

Цікава, пізнавальна та дуже «солодка» екскурсія відбулася 4 жовтня. Учні 4-А класу разом з класним керівником Солодкою Наталією Олексіївною завітали до Харкова.

Діти відвідали Екопарк Фельдмана, де познайомилися з флорою і фауною України. Микиту Ніколенка, Кирила Глушка та Малову Анастасію дуже вразила виставка хризантем, де побачили казкових героїв із цих квітів. Дуже довго стояли діти біля клітки з білим тигром. А дівчат Кудіну Настю, Куксу Поліну та Крикун Поліну не можна було «відірвати» від чорних лебедів та риб.

У цей день учні також побували на шоколадній фабриці «Престиж», де на власні очі побачили, як виготовляють зефір. Борисовську Настю, Мальчиніну Вероніку (а це наші художники) зацікавило малювання метелика шоколадом. Наприкінці екскурсії було проведено майстер-клас по виготовленню шоколадних цукерок з начинкою, якими потім діти поласувалися. Батицька Маша і Кудіна Настя  екскурсоводам заспівали пісню про цукерки «Ням-ням».

З величезними враженнями всі поверталися додому.

Дякуємо нашим батькам за таку цікаву екскурсію!

 

Солодка Н.О., класний керівник 4-А класу

Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3814 | Переглядів: 145Дата публікації: 09:05 11.10.2017