Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Козацька доблесть, козацька слава не вмре, не загине
Козацька доблесть, козацька слава не вмре, не загине

Поділитися новиною:

Козацька доблесть, козацька слава не вмре, не загине

Виховний захід у 9-А класі

Учні 9-А класу Кириленко Діана, Чернов Олексій, Марчук Михайло, Полозенко Єгор, Тарасов Дмитро підготували виховний захід для однокласників, присвячений Дню захисника України.

Снопов Тарас розповів про Покрову Пресвятої Богородиці, що це було найголовніше свято запорізьких козаків. В Запорізькій Січі була церква на честь Покрови з іконою, на якій містився напис „Ізбавлю і покрию люди моя”.

Яновська Яна поділилася інформацією про звичаї українських козаків, про їхню боротьбу проти татар. Козаки – це захисники української землі. Українському народу ці герої дорогі, і симпатії до них передаються з покоління в покоління.

У походах, - зазначив Тарасов Дмитро, - козаки були зібрані, неймовірно витривалі та надійні. Що найсвятіше для козака? Це, звичайно, братство. У бою вони завжди підставляли плече побратимам.

Басова Валерія звернула увагу, що у козаків цінувалося здоров’я душі, тому що запорізька організація була заснована на бойовому братстві, свободі, рівності, справедливості.

В Україні непереможний козацький дух допомагає нашим захисникам на передовій гартувати тіло й долати життєві труднощі, і козацька слава, козацька доблесть ніколи не згине.

 

Березіна Дар’я, учениця 9-А класу

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3820 | Переглядів: 117Дата публікації: 14:18 11.10.2017