Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Ми – маленькі захисники України
Ми – маленькі захисники України

Поділитися новиною:

Ми – маленькі захисники України

Спортивні змагання, присвячені Дню захисника України

12 жовтня 2017 року учні 3-А класу провели спортивні змагання, присвячені Дню захисника України. Із хлопчиків класу було організовано дві команди: „Козаки” та „Булава”. До першої входили Садовський Іван, Ророка Микита, Мітін Андрій, Без’язичний Денис, Поддубкін Назар. Другу команду представляли Бунчиков Владислав, Іванченко Олексій, Колесник Кирило, Шульга Тимур, Казарєзов Станіслав.

Діти змагалися у спритності, мірялися силою, виявили організованість у рухливих іграх.

Мирошниченко Евеліна, Медвідь Ельвіра, Бандурка Ангеліна, Третяк Анастасія, Лучанінова Аріна, Кліменчук Олександра, Шапова Дар’я привітали хлопчиків частівками про кожного з них.

Під час свята панувала дружня атмосфера. Діти залишилися задоволені.

По закінченню змагань дітей чекав сюрприз. Третяк Анастасія Василівна спекла смачний каравай і пригостила учнів.

                                                                                  Захаренко А.Л., класний керівник 3-А класу

Альбом: Ми – маленькі захисники України Альбом: Ми – маленькі захисники України Альбом: Ми – маленькі захисники України Альбом: Ми – маленькі захисники України
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3856 | Переглядів: 129Дата публікації: 15:45 12.10.2017