Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Козацька гра-квест
Козацька гра-квест

Поділитися новиною:

Козацька гра-квест

До Дня захисника України 11 жовтня в нашій гімназії вперше відбулася гра-квест для учнів 7-9 класів.

Гра побудована у формі інтелектуального квесту, кожен з етапів якого включає в себе різноманітні загадки та зашифровані орієнтири, які також прив’язуються до історичних пам’яток країни. Усі орієнтири об’єднано у ланцюжок станцій, які має пройти команда (курінь), щоб перемогти.

Гра включала проходження  6 станцій:

  1. Станція.«Стройова підготовка» ( Томах М.В., учитель захисту Вітчизни).
  2. Станція «Вірю-не вірю» (Філяєва Н.В., завідувач бібліотекою).
  3. Станція «Чумацький шлях» (Івашура Я.В., педагог-організатор).
  4. Станція «Україна - це наша країна» (Положивець О.В., ЗДНВР)
  5.  Станція «Гонка за лідером» (Крайнік К.О., учитель історії).
  6. Станція. Надання першої медичної допомоги  «ЗБЕРЕЖИ. ДОПОМОЖИ. НАВЧИ» (Усова С.М., сестра медична)

Проходячи всі станції учні виконували стройові вправи, перешикування, відповідали на запитання з історії козацтва, надавали першу медичну допомогу як теоретично так і практично, порівнювали історичні факти, пригадали області нашої України  та їх розташуванні на мапі, брали участь у історичному брейн-рингу.

Кращими гравцями станції «Україна –це наша країна!» були визначені учні: Брус Інна (6-Б), Зарва Едуард (8), Гриненко Ксенія(9-Б), Разіньков Євген (7-А).

Результати квест-гри:

І місце – курінь 8 класу

ІІ місце –  курінь 9-А класу

ІІІ місце – курінь 7-А класу

Івашура Я.В., педагог-організатор

Альбом: Козацька гра-квест Альбом: Козацька гра-квест Альбом: Козацька гра-квест Альбом: Козацька гра-квест Альбом: Козацька гра-квест Альбом: Козацька гра-квест
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3860 | Переглядів: 123Дата публікації: 19:21 12.10.2017