Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Ділимося досвідом роботи
Ділимося досвідом роботи

Поділитися новиною:

Ділимося досвідом роботи

Міський науково-практичний семінар для вчителів історії та економіки

12 жовтня 2017 року на базі Куп’янської гімназії №2 відбувся науково-практичний семінар з теми „ Удосконалення форм і методів роботи на уроках предметів суспільно-гуманітарного напрямку при використанні засобів медіаосвіти”, на який були запрошені вчителі історії та економіки гімназій, шкіл, НВК нашого міста.

Адміністрація та педагогічний колектив гімназії намагалися довести, що використання засобів медіаосвіти сприяє покращенню рівня навчання учнів, розвитку критичного мислення, вмінню аналізувати медіа продукцію.

Учитель економіки Атрохіна С.М. провела Оксфордські дебати з учнями 9-А класу з теми „Актуальна проблема для України: відтік молоді за кордон”, на яких гімназисти мали змогу висловити свою думку, використовуючи все своє ораторське мистецтво. Найкращими ораторами стали Ковтун Анастасія та Рудік Антон.

Молодий учитель історії та правознавства Крайнік К.О. вперше у своєму житті давала майстер-клас „Використання засобів медіаосвіти на уроках історії та правознавства”, на якому запропонувала вчителям цікаві завдання з використанням фрагментів популярних фільмів і мультфільмів, показала приклади роботи з історичними документами. Запрошеним вчителям було запропоновано скласти тексти агіток, а для прикладу були зачитані найкращі агітки гімназистів.

Методист відділу освіти Каменюка Л.А. провела з учителями практикум по розв’язанню завдань Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, економіки та географії.

Під час семінару панувала робоча атмосфера. Сподіваємось, що досвід нашої гімназії з впровадження засобів медіаосвіти в навчально-виховний процес сподобався вчителям міста Куп’янська та вони будуть використовувати його у своїй роботи.

Щиро дякуємо вчителям гімназії Атрохіній С.М. і Крайнік К.О. за якісну підготовку і проведення міського семінару!

 

Якубинська Л.Ю.,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Альбом: Ділимося досвідом роботи Альбом: Ділимося досвідом роботи Альбом: Ділимося досвідом роботи Альбом: Ділимося досвідом роботи Альбом: Ділимося досвідом роботи Альбом: Ділимося досвідом роботи Альбом: Ділимося досвідом роботи Альбом: Ділимося досвідом роботи
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3890 | Переглядів: 141Дата публікації: 16:03 13.10.2017