Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Козацькі розваги
Козацькі розваги

Поділитися новиною:

Козацькі розваги

В Україні з козацьких часів шанують свято Покрови Пресвятої Богородиці.

       Уже  відшуміло  свято «Козацькі розваги», присвячене  Дню захисника України, але залишило після себе багато приємних спогадів та фотоматеріалів.

     13 жовтня в спортивній залі гімназії вишикувались команди старшокласників, які боротимуться за звання найкращих козаків. Курені 10 класу «Запоріжці» та 11 класу «Січовики»  змагалися між собою в силі, витривалості, кмітливості та спритності.  В обох командах було по 8 учасників. Сучасні козаки стрибали на імпровізованих конях, переносили «скарб»,  переправлялися на жердинах,  стріляли с пневматичної гвинтівки, змагались у перетягуванні канату.

    Над юрбою лунали звуки Державного Гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять  загиблих героїв на сході України.

    На заході був присутній почесний гість, учасник АТО Жиров Дмитро Володимирович, який у своїй вітальній промові зазначив, що проведення спортивних заходів дають можливість проявити козацький і здоровий дух молоді. 

   Паралельно зі змаганнями створювали святковий настрій дівчата 8 класу, які виконали танцювальний флешмоб «Українські викрутаси», вокал хлопців 4 класу з пісню «Заспівали козаченьки» та сольне виконання пісні «Іхав козак» від Шумейка Владислава, учня 9-А класу.

  На завершення конкурсної програми спортивного дійства учні мали можливість проявити свою згуртованість, витривалість та силу у конкурсі «Перетягування канату». Цей конкурс став вирішальним для учнів 10 класу, вони вибороли І місце.

    Дякуємо нашому вчителю фізичної культури Гармашу Максиму Олександровичу за організацію свята!

Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3937 | Переглядів: 107Дата публікації: 17:43 19.10.2017