Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Козацькі розваги
Козацькі розваги

Поділитися новиною:

Козацькі розваги

В Україні з козацьких часів шанують свято Покрови Пресвятої Богородиці.

       Уже  відшуміло  свято «Козацькі розваги», присвячене  Дню захисника України, але залишило після себе багато приємних спогадів та фотоматеріалів.

     13 жовтня в спортивній залі гімназії вишикувались команди старшокласників, які боротимуться за звання найкращих козаків. Курені 10 класу «Запоріжці» та 11 класу «Січовики»  змагалися між собою в силі, витривалості, кмітливості та спритності.  В обох командах було по 8 учасників. Сучасні козаки стрибали на імпровізованих конях, переносили «скарб»,  переправлялися на жердинах,  стріляли с пневматичної гвинтівки, змагались у перетягуванні канату.

    Над юрбою лунали звуки Державного Гімну України. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять  загиблих героїв на сході України.

    На заході був присутній почесний гість, учасник АТО Жиров Дмитро Володимирович, який у своїй вітальній промові зазначив, що проведення спортивних заходів дають можливість проявити козацький і здоровий дух молоді. 

   Паралельно зі змаганнями створювали святковий настрій дівчата 8 класу, які виконали танцювальний флешмоб «Українські викрутаси», вокал хлопців 4 класу з пісню «Заспівали козаченьки» та сольне виконання пісні «Іхав козак» від Шумейка Владислава, учня 9-А класу.

  На завершення конкурсної програми спортивного дійства учні мали можливість проявити свою згуртованість, витривалість та силу у конкурсі «Перетягування канату». Цей конкурс став вирішальним для учнів 10 класу, вони вибороли І місце.

    Дякуємо нашому вчителю фізичної культури Гармашу Максиму Олександровичу за організацію свята!

Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги Альбом: Козацькі розваги
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3937 | Переглядів: 77Дата публікації: 17:43 19.10.2017