Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Круглий стіл «Тенета торгівлі людьми»
Круглий стіл «Тенета торгівлі людьми»

Поділитися новиною:

Круглий стіл «Тенета торгівлі людьми»

До європейського дня боротьби з торгівлею людьми

           20 жовтня 2017 року учні 11 класу стали учасниками круглого столу «Тенета торгівлі людьми».

           Метою заходу було зрозуміти, чим є небезпечна торгівля людьми та сексуальна експлуатація неповнолітніх, як діє чинне трудове законодавство, що регулює працю неповнолітніх та карає за торгівлю та експлуатацію, проаналізувати та визначити можливі дії щодо попередження торгівлі людьми.

            Цікавою була робота в групах, де Горбенко Анжеліка, Гордиханова Ганна, Погуляй Карина, Семененко Роман, Прохоренко Андрій, Сизонова Анна, Федоров Антон та Шевченко Кристина розбирали приклади з життя, а роль експерта з правових питань виконував Букач Данило.

            Одинадцятикласники переглянули та обговорили фільм «Небезпечна гра», а також взяли участь у діловій інтерактивній грі «Влаштовуємося на роботу».

           

                                                                                              Ісаінков Ілля, учень 11 класу

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3959 | Переглядів: 66Дата публікації: 12:29 23.10.2017