Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Осінній бал – 2017
Осінній бал – 2017

Поділитися новиною:

Осінній бал – 2017

20 жовтня у Куп’янській гімназії № 2 пройшов конкурс «Осінній бал» серед учнів 5-11 класів

Непомітно пролетіли перші місяці навчання. Прийшла пора золотої осені. Учні вже втягнулися в ритм шкільного життя і настав час для свята. 20 жовтня у Куп’янській гімназії № 2 пройшов конкурс «Осінній бал» серед учнів 5-11 класів.

Перед учасниками були поставлені завдання: представити одну з країн Європи, продефілювати у національних костюмах, підготувати художній номер (пісню або національний танок), презентувати одну з національних страв. Усі учасники старанно готувалися, підбирали собі образ та костюм, виступи кожного класу були яскраві та захоплюючі. Глядачі гаряче підтримували своїх учасників.

Наймолодшими учасниками свята були учні 5 класу  Клочко Анна та Носік Ілля. Вони обрали для своєї візитки країну Германію, підготували запальний німецький танок, а шановному журі надали можливість продегустувати солодкий штрудель з яблуками. Наприкінці свята всім учасникам вручили грамоти.

Надовго запам’ятається всім дивовижне свято осені.

 

Кріуліна Алєся, учениця 5 класу

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3987 | Переглядів: 171Дата публікації: 11:59 25.10.2017