Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Подорож до нашої столиці
Подорож до нашої столиці

Поділитися новиною:

Подорож до нашої столиці

Як тебе не любити, Києве мій…

Учні 7-А класу з радістю поїхали на екскурсію до міста Києва. Нардєд Арині, Опришко Валерії, Степанкову Данилу дуже сподобалася Софія Київська. Часовникова Олена з хвилюванням казала, що у неї перехопило подих, бо вона змогла доторкнутися до сторінок історії нашої країни.

Григорову Анастасію та Татєвосова Данила вразили краса Андріївської церкви, Узвізу , Поділу. Разінькова Євгена дуже вразила Києво-Могилянська академія, де бажають навчатися більшість наших гімназистів.

Усіх моїх однокласників дуже вразила Києво-Печерська лавра, а особливо мощі Іллі Муромця. Наші хлопчики з хвилюванням дивилися на виставку військової техніки, яка розташувалася біля військового музею…

У нас назавжди залишиться у пам’яті красивий Хрещатик, купола церков, старовинні будівлі, різнокольорові вогники нічного Києва!

Наповнені приємними і незабутніми враженнями, ми поверталися додому. Усі наші учні  щиро дякують Макаровій Надії Миколаївні і нашим батькам за чудово проведений час!

 

Фролікова Катерина, учениця 7-А класу

Альбом: Подорож до нашої столиці Альбом: Подорож до нашої столиці Альбом: Подорож до нашої столиці
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3988 | Переглядів: 126Дата публікації: 12:48 25.10.2017