Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Екскурсія на острів Хортиця
Екскурсія на острів Хортиця

Поділитися новиною:

Екскурсія на острів Хортиця

У місті Запоріжжі знаходиться одне з семи чудес України

14 жовтня 2017 року учні 8 класу відвідали музей Запорізького козацтва на острові Хортиця. Автоподорож для дітей була насиченою та цікавою.

Особливо сподобались хлопцям: Буцуліну Ігорю, Сізікову Олександру, Шипілову Єгору, Шетілову Станіславу стародавні скульптури , які установлено на кургані. Дівчата дуже зацікавились історією людиноподібних стел «скіфські баби». Власенко Єлизавета та Буцулін Ігор знайшли необхідний історичний матеріал для  підготовки до олімпіади з історії.

Діти милувалися чудовим краєвидом на Дніпрогес, скелі, острови, що нагадують колишні грізні Дніпрові пороги.

Учні висловили подяку батькам, екскурсоводу, класному керівнику Кудрявець С.В. за організацію та проведення цікавої екскурсії.

 

Батьки учнів 8 класу

Альбом: Екскурсія на острів Хортиця Альбом: Екскурсія на острів Хортиця Альбом: Екскурсія на острів Хортиця Альбом: Екскурсія на острів Хортиця Альбом: Екскурсія на острів Хортиця Альбом: Екскурсія на острів Хортиця
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3989 | Переглядів: 123Дата публікації: 13:43 25.10.2017