Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Добра справа
Добра справа

Поділитися новиною:

Добра справа

Посадка дерев учнями 4-А класу

Кажуть, що людина за своє  життя повинна посадити дерево, побудувати будинок і виростити дитину. Про будинки і дітей нам ще ранувато думати. А от про дерева…

Всім класом ми пішли в ліс вибирати саджанці. Їх там було багато. Деяким було рости тісно, деяким-мало світла.  Ми вибрали 15 саджанців. Поліна Крикун із своїм татом Сергієм Володимировичем всі  їх викопали.

А о 16 годині всією «гімназичною сім’єю» разом з татами, мамами і бабусями прийшли на шкільне подвір’я. Батьки Віталій Михайлович, Олександр Володимирович, Ігор  Володимирович, Юрій Олексійович копали ями. Дівчата Маша Батицька, Настя Борисовська, Настя Кудіна, Вероніка Мальчиніна та Настя Малова розкладали та тримали саджанці, а хлопці Ярік Жуков, Микита Д’яченко, Микита Ніколенко, Альоша Нечитайло, Діма Кузнєцов та Кирило Глушко носили воду. Їм допомагали наші мами та бабусі. Ми радіємо!

Перше дерево в своєму житті ми вже посадили. А якою прекрасною стане наша Земля, якщо кожна людина зробить те саме – посадить одне дерево, а ще краще – два або три!

Особлива подяка за добру справу Наталії Олексіївні, нашій улюбленій учительці!

                                                            Поліна Крикун та Мальчиніна Вероніка, учні 4-А класу

Альбом: Добра справа Альбом: Добра справа Альбом: Добра справа Альбом: Добра справа Альбом: Добра справа Альбом: Добра справа Альбом: Добра справа
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4038 | Переглядів: 174Дата публікації: 08:58 01.11.2017