Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Прекрасний світ Античності
Прекрасний світ Античності

Поділитися новиною:

Прекрасний світ Античності

Усний журнал «Міфи Троянського циклу»

Учні 8 класу разом з Власенко Дарією Василівною, учителем зарубіжної літератури, провели усний журнал «Міфи Троянського циклу».

Зарва Едуард добре знає античну міфологію, захоплюється нею і вважає її одним із найяскравіших феноменів, виміром шляхетної поведінки.

Криворучко Дарина вважає, що без античної культури неможливо пізнати культуру багатьох європейських народів.

Радченко Руслан та Колосов Микита на яскравих прикладах доводили, що знання основних сюжетів античної міфології необхідне для будь-якої культурної людини.

Учні дійшли висновку, що міфи Античності не тільки цікаво читати, вивчати, аналізувати, а що вони сприяють духовному розвитку і рівню особистої культури кожної людини.

                                                                 Власенко Єлизавета, учениця 8 класу

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4043 | Переглядів: 90Дата публікації: 14:15 01.11.2017