Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Поділитися новиною:

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Акція «Подаруй книгу бібліотеці»

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

Вже не перший рік бібліотека гімназії проводить акцію «Подаруй книгу бібліотеці». У кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Здавалось би важко в наш час достукатись до людських сердець,та дуже приємно, що у нашій гімназії так багато небайдужих дітей і їх батьків, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.

Багато гімназистів приносять до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури. Робимо добро — і на душі стає тепло і приємно. Бібліотека дякує всім, хто прийняв участь у Акції «Подаруй книгу бібліотеці». Завдяки вам, любі читачі, книжковий фонд бібліотеки гімназії поповнився на 37 книжок. Особлива вдячність Загоруйко Марії, учениці 2-Б класу, яка подарувала 5 книжечок, Дмитерку Данилу, учню 5-го класу, – за підбірку журналів.

Запрошуємо на перегляд книжкових надходжень, подарованих Вами та висловлюємо подяку і низький уклін всім – всім, хто долучається до такої потрібної справи.

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки

Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4044 | Переглядів: 98Дата публікації: 14:28 01.11.2017