Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Учні 1-х класів у музеї народознавства
Учні 1-х класів у музеї народознавства

Поділитися новиною:

Учні 1-х класів у музеї народознавства

У першокласників пройшов День юних філологів

01 листопада 2017 року у першокласників  відбулась екскурсія до музею народознавства «Українська світлиця», присвячена Тижню юного філолога.  Переступивши поріг шкільного музею діти перенеслись у дивовижні роки минулого. Цікаву розповідь почули учні від учителя української мови та літератури  Гарбуз А.В. Першокласники мали можливість не тільки слухати розповідь про традиції наших предків,але й доторкнутися до них. Дивовижні рушники, вишиванки, ляльки-мотанки, дівчина-українка з колискою, піч та глечики, багато глиняного посуду- все це дуже вразило дітей. Усі ті речі що були навкруги перенесли нас у минуле.

Цуверкалова Дар’я, Гармаш Дар’я,  Шведун Сніжана  колисали люльку та співали колискові, Вітковський Вадим, Дудник Артем, Матяш Єгор та Кутах Станіслав дивилися на праски і не могли повірити, що ними користувалися без електромережі. Із зацікавленістю роздивлялись веретино Шепель Віолетта, Ворожко Каріна,Кардаш Валерія та Норманських Анастасія. Кальницька Аріна та Гальцова Дар’я роздивляючи рушники розповіли про захоплення до вишивання. Романчук Микита та Шваб Данило разом з Тесленко Матвієм довго дивились на  українську піч і навіть намагались використати ухват. 

Учні 1-А та 1-Б класу разом з класними керівниками, дякують вчителю української мови та літератури Гарбуз А.В. за вражаючі хвилини і цікаву екскурсію до музею.     

Редя-Малигіна Т.О. класний керівник 1-Б класу

Альбом: Учні 1-х класів у музеї народознавства Альбом: Учні 1-х класів у музеї народознавства Альбом: Учні 1-х класів у музеї народознавства Альбом: Учні 1-х класів у музеї народознавства Альбом: Учні 1-х класів у музеї народознавства Альбом: Учні 1-х класів у музеї народознавства Альбом: Учні 1-х класів у музеї народознавства Альбом: Учні 1-х класів у музеї народознавства
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4063 | Переглядів: 90Дата публікації: 12:15 03.11.2017