Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Поділитися новиною:

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Конкурс малюнків «Я обираю здоров’я»

Книга не тільки розвиває, учить дитину, а й допомагає природній дитячій фантазії набути багату образність і внутрішню суть, вона будить у маленькій людині найрізноманітніші творчі здібності. Одним із завдань при підготовці заходу, яке ставиться перед учнями є завдання намалювати малюнок-ілюстрацію до твору.

У рекреації біля бібліотеки постійно діють виставки дитячих малюнків: «Книга в моєму житті», «Слобожанщина – мій рідний край», «Я бачу світ», «Мій домашній улюбленець» тощо. Біля виставки завжди є глядачі, які діляться враженнями від побаченого, сперечаються чий малюнок кращий, чи демонструють свої малюки і малюнки своїх товаришів.

У жовтні проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». 36 учнів 1-4-х класів взяли активну участь у конкурсі малюнків «Я обираю здоров’я». Журі визначило кращими малюнки Желєзняк Валерії та Кальницького Івана, учнів 1-А класу, Садовничої Анни та Бологова Микити, учнів 2-Б класу, Саратової Марії, учениці 3-А класу, Гриценко Каріни, учениці 3-Б класу, Кукси Поліни, учениці 4-А класу, Поддубової Вікторії та Мінаєвої Поліни, учениць 4-Б класу.

У гімназії ростуть справжні художники! Молодці! Пишаємося вами!

 

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки

Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Альбом: Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4073 | Переглядів: 89Дата публікації: 08:59 06.11.2017