Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Казка – поруч
Казка – поруч

Поділитися новиною:

Казка – поруч

Екскурсія учнів 2-А класу на підприємство "Корал-декор"

02 листопада 2017 року  учні 2-А класу  завітали на цікаву екскурсію на підприємство Корал-декор, яке знаходиться по сусідству з гімназією.

Ми побували у виставковій залі, де було представлено безліч новорічних іграшок. Екскурсовод розповіла другокласникам про історію виникнення свята  та святкування Нового року і про традицію прикрашати іграшками ялинку.  Дітям було запропоновано майстер – клас з оздоблення іграшок, де кожен міг відчути себе справжнім майстром.  Спочатку була тренувальна робота на аркушах паперу, а потім  ми творили шедеври на справжніх  іграшках. Емоції були через край!!! Почалася активна творча робота : малювали, писали, присипали, витирали, і… знов малювали. Гарними іграшки вийшли у всіх учнів.

Потім ми перейшли до лазерного цеху, де нам показали та розказали про роботу станків, якими керує комп’ютер.  Ми побачили як вирізаються такі рівненькі і маленькі детальки з деревини, хутра, пластику, які потім приклеюють на іграшки в якості ручок, ніжок, чубчика чи якогось одягу. Після цього нас  запросили в цех до справжніх майстрів, ми побували в цеху, де декорують  та пакують іграшки. І тут знову почалася кропітка праця моїх другачків. Справжніми майстрами по виготовленню іграшок та прикрас стали: Кулібаба Олександр,  Петрови Вікторія та Катерина, Курочкіна Анастасія, Загрибельний Едуард, Грабенюк Олександр, Хомчук Олексій, Цимбалюк Ілля, Рочняк Дар’я, Шапочка Вероніка, Сургай Аріна, Путренко Дмитро, Злобін Денис, Мельник Олександр,  Качур Кіріл,  Паршин Богдан,  Квітко Сергій,  Власенко Аліса, Мітін Владислав, Решетник Артем,  Сковородко Єгор, Стеблянко Микита,  Солодовник Мілана, Умнов Євгеній та Захарчук Вікторія.  Також, нас навчили пакувати готові  вироби, і ми всі спробували себе ще й в якості пакувальників.

Всі учні записали подяку та свою пропозицію до книги відгуків, залишили свої автографи, та пообіцяли знову прийти, бо ж це зовсім  поруч, а так цікаво!!!

Екскурсовод  нам подарувала по маленькій іграшці  на згадку про екскурсію та гостинно запросила прийти ще.

Цікавою та пізнавальною була екскурсія, адже ми не просто побачили процес виготовлення  іграшок, а й дізналися багато нового про різні цікаві професії.

Велика подяка  Вам, батьки, за те, що завдяки цій екскурсії учні 2-А класу  відкрили для себе ще одне дивовижне місце в Ківшарівці. Дякуємо!

 

Горбенко Н. І. , класний керівник 2-А класу

Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч Альбом: Казка – поруч
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4099 | Переглядів: 207Дата публікації: 14:52 07.11.2017