Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Ми – юні філологи
Ми – юні філологи

Поділитися новиною:

Ми – юні філологи

Наші досягнення

Тиждень юного філолога був досить насиченим. Особисто я хочу розповісти про перемоги нашого 7-Б класу.

Наша команда у складі Костюкової Лідії, Панасенко Марини, Чумакової Єлизавети, Згонник Єви, Радченко Ганни, Брус Інги, виборола І місце у мовознавчому квесті. Не дивлячись на те, що до фінішної прямої дісталися останніми, у нашому маршрутному листку була максимальна кількість балів. Особливо нас відмітили на станції «Поетична» за найкращий вірш. Молодці!!!

Також учні нашого класу захистили проект на тему «Макет шкільної газети». У своїх роботах намагалися запропонувати такий тип газети, який був би цікавий усім школярам. Пропонувалися рубрики, що містили інформацію щодо зовнішнього вигляду і зачіски, а також сторінки корисних порад щодо якісної підготовки домашнього завдання. Іншина Анастасія зазначила, що доречним буде створення сторінок-веселинок та «Бюро загублених речей». Найкращим визнано проект Костюкової Лідії, яка ще й ознайомила з історією виникнення шкільних видань, а Чумакова Єлизавета представила тематичний випуск «Здоров’я гімназиста».

Моделювання газети – це корисний досвід. Працювати було цікаво!

Так тримати! Вперед до нових звершень!

 

Брус Інга, учениця 7-Б класу

Альбом: Ми – юні філологи Альбом: Ми – юні філологи Альбом: Ми – юні філологи Альбом: Ми – юні філологи
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4100 | Переглядів: 121Дата публікації: 15:24 07.11.2017