Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Захист проектів
Захист проектів

Поділитися новиною:

Захист проектів

02.11.2017 учні 4-Б класу захистили проекти на тему «Образи природи у віршах українських поетів»

Майже два місяці учні 4-Б класу досліджували творчість українських поетів. Тему проектів «Образи природи у віршах українських поетів» вибрали не випадково, бо метою було дізнатися, що надихало поетів присвячувати свої вірші тій чи іншій порі року.

Діти самостійно знаходили інформацію, систематизували її, робили висновки. І як кінцевий результат – це презентація проектів.

Вірші про зиму К.Перелісної, О.Олеся, Л.Забашти розглядали у своїх проектах Кузнецова Єлизавета, Медяник Діана, Мінаєва Поліна.

Красуні-осені присвячували свої вірші І.Коваленко, Л.Українка, М.Познанська. З їх творчістю нас познайомили Єршов Денис, Ястремський Дамір, Зеленков Олексій.

Дуже емоційним був захист проекту Нерсесової Аріни, яка ознайомила однокласників з віршами Ліни Костенко, присвяченими весні. Творчість поетеси надихнула дівчинку до написання власного вірша „В гості йде весна”:

Тепло стало у дворі,

Синє небо угорі.

В гості йде до нас весна –

Радісна, зелена, запашна.

Квіти всюди розквітають,

Бджоли весело літають.

Повертаються птахи

Після довгої зими.

Члени Наукового товариства учнів гімназії високо оцінили захист проектів дітьми і вручили їм грамоти.

Пишаюся своїми учнями!

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

Альбом: Захист проектів Альбом: Захист проектів Альбом: Захист проектів Альбом: Захист проектів Альбом: Захист проектів Альбом: Захист проектів Альбом: Захист проектів Альбом: Захист проектів
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4110 | Переглядів: 107Дата публікації: 15:57 08.11.2017