Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Тиждень юного філолога
Тиждень юного філолога

Поділитися новиною:

Тиждень юного філолога

Конкурс гуморесок

Цікавим и незабутнім був конкурc гуморесок у 3-Б класі. У ньому взяли участь 14 учнів: Слюсар Ярослав, Малигіна Поліна, Руденко Дмитро, Пащенко Ольга, Хрипунова Надія, Чудомехов Богдан, Шелемін Максим, Кузнецова Валерія, Терещенко Кіра, Без’язична Катерина, Гриценко Карина, Стекольщиков Іван, Дудка Анна, Глушко Артем.  Гуморески були дуже цікавими, мали повчальний характер, але найкращою cтала гумореcка „Саша”, яку підготував Глушко Артем. Він і став переможцем конкурсу.

Гумореска „Саша”

„Пожалійте, люди, карапуза Сашу. Дуже він не любить їcти манну кашу. Каже: як пожежником cтану я  колись, потушу пожежі, де б не зайнялиcь. Тільки магазина я тушить не cтану, де мені купує мама кашу манну.”

Діти були задоволені побаченим і пообіцяли брати активну участь в інших конкурсах.

Велика подяка батькам, які допомогли дітям у підготовці до конкурсу.

 

Тимошенко В.П., класний керівник 3-Б класу

Альбом: Тиждень юного філолога Альбом: Тиждень юного філолога
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4139 | Переглядів: 101Дата публікації: 14:16 10.11.2017