Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Квест-гра «Математична круговерть»
Квест-гра «Математична круговерть»

Поділитися новиною:

Квест-гра «Математична круговерть»

Квест-гра «Математична круговерть» - це цікаво і корисно!

7 листопада в рамках тижня математики пройшла квест-гра «Математична круговерть», де учні 9-11 класів змагались, виконуючи завдання на зупинках «Продовж прислів’я з числівниками», «Бліцопитування», «Хитрі запитання», «Постав знак», «Друдли» та «Склади пазл». Від кожного класу було представлено команду у складі 5 учнів.

За підсумками гри:

І місце посіла команда 11 класу у складі: Шевченко Кристина, Лапошко Олександра, Прохоренко Андрій, Ісаінков Ілля, Пивоваров Олександр,

ІІ місце посіла команда 9-А класу у складі: Колесник Катерина, Шумейко Владислав, Рудік Антон, Кириленко Діана, Яновська Яна,

ІІІ місце посіла команда 10 класу у складі: Яшугіна Анастасія, Кузнєцова Анастасія, Хрипунов Андрій, Черіднік Євгеній, Сидоренко Катерина.

Щиро дякуємо Жадановській Людмилі Вікторівні, учителю математики, та членам оргкомітету за чудову гру-змагання!

Вітаємо переможців і бажаємо досягнень у вивченні математики!

Басова Валерія, учениця 9-А класу

Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть» Альбом: Квест-гра «Математична круговерть»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4144 | Переглядів: 145Дата публікації: 15:43 10.11.2017