Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Захист проектів «Математика в житті»
Захист проектів «Математика в житті»

Поділитися новиною:

Захист проектів «Математика в житті»

Із задоволенням працюємо над проектами!

7 листопада в Куп’янській гімназії №2 відбувся захист проектів учнями 5 класу з теми «Математика в житті».

Майже місяць готувались п’ятикласники до захисту своїх проектів: добирали матеріал, опрацьовували інформацію, компонували її та оформляли кожен свій проект. Захист оцінювали члени Наукового товариства учнів гімназії Вісковатова Олександра, Тимошенко Аліна та Сидоренко Катерина.

Артюшенко Марк ознайомив присутніх з основними етапами розвитку математики внаслідок виникнення потреб людства. Кріуліна Альона, Китаєва Олександра та Рибальченко Давид розповіли про різні сфери діяльності людей, що неможливі без знання математики. Глушко Софія доповіла про красу природи та оточуючих предметів завдяки симетрії та золотому перерізу. Макарова Єва розповіла, як раціонально розподілити час на виконання справ між членами родини. Шетілов Ярослав підрахував грошові витрати для виготовлення торта на День народження. Гончаренко Олександр представив кошторис витрат на бензин, щоб відвідати свою бабусю. Олександр затвердив, що без математики не будо б великих відкриттів

Велике задоволення отримали ми, члени Наукового товариства учнів гімназії, від доповідей наших молодших гімназистів.

Щиро дякую Жадановській Людмилі Вікторівні, учителю математики, та членам Наукового товариства учнів за організацію і проведення захисту проектів «Математика в житті».

Найкращими були признані проекти Гончаренка Олександра, Кріуліної Альони, Китаєвої Олександри, Горланчук Дар’ї, Артюшенка Марка, Макарової Єви, Глушко Софії. Підростає надійна гімназична зміна!

 

Вісковатова Олександра, учениця 10 класу,

голова Наукового товариства учнів гімназії.

Альбом: Захист проектів «Математика в житті» Альбом: Захист проектів «Математика в житті» Альбом: Захист проектів «Математика в житті» Альбом: Захист проектів «Математика в житті» Альбом: Захист проектів «Математика в житті» Альбом: Захист проектів «Математика в житті» Альбом: Захист проектів «Математика в житті» Альбом: Захист проектів «Математика в житті» Альбом: Захист проектів «Математика в житті»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4145 | Переглядів: 139Дата публікації: 15:48 10.11.2017