Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Турнір «Що? Де? Коли?»
Турнір «Що? Де? Коли?»

Поділитися новиною:

Турнір «Що? Де? Коли?»

Складні і гумористичні математичні завдання гімназисти розв’язують із задоволенням!

07.11.2017 у межах неділі математики був проведений математичний турнір «Що? Де? Коли?» серед учнів 6-7 класів.

У турнірі взяли участь чотири команди:

  • команда 6-А класу «Генії» (капітан Шморгун Поліна),
  • команда 6-Б класу «Інтеграл» (капітан Бологов Богдан),
  • команда 7-А класу «Румбіки» (капітан Фролікова Катерина),
  • команда 7-Б класу «Тригометри» (капітан Довга Вікторія).

Учні розв’язували різноманітні завдання від дуже складних до гумористичних. Артистичні здатності показали Бологов Богдан і Фролікова Катерина в казковій пантомімі. Іванов Владислав і Семененко Михайло набрали більше всіх балів в конкурсі «Математика без знаків», показавши при цьому високі обчислювальні навички. А в бліц-турнірі, виграла команда 7-Б класу. Вони надали найбільшу кількість правильних відповідей.

Із захопленням всі учні розгадували, що лежить у «Чорній скриньці», відповідаючи на запитання, пов’язаних із вмістом скриньці. Все ж таки найстаріший залізний предмет було розгадано – це циркуль.

Журі оцінило роботу учнів та нагородило їх грамотами.

Гімназисти дякують своїм учителям математики Кудрявець Світлані Володимирівні та Макаровій Надії Миколаївні за отримане велике задоволення від участі у турнірі «Що? Де? Коли?».

 

Хрипунов Андрій, учень 10 класу, член журі

Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?» Альбом: Турнір «Що? Де? Коли?»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4146 | Переглядів: 145Дата публікації: 15:57 10.11.2017