Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Презентація книги Григорія Остера «Задачник»
Презентація книги Григорія Остера «Задачник»

Поділитися новиною:

Презентація книги Григорія Остера «Задачник»

Розв’язування задач може бути цікавим і захоплюючим!

8 листопада для учнів 4-х класів завідувачем бібліотеки Філяєвою Надією Вікторівною у рамках Тижня математики та інформатики була проведена презентація книги «Задачник» Григорія Бенціоновича Остера, дитячого письменника, сценариста. Вона була написана для тих, хто не любить математику і вважає її не цікавою. Учні і не помітили, як розв’язали дванадцять цікавих гумористичних задач.

Найкраще розв’язували задачі Зеленков Олексій, Місько Денис, Маліков Микита, Кузнецова Єлизавета – учні 4-Б класу, Ніколенко Микита, Крикун Поліна, Мальчиніна Вероніка – учні 4-А класу. Молодці!

Захід супроводжувався мультимедійною презентацією. Наприкінці заходу діти переглянули мультфільм за сценарієм Г. Остера «38 папуг».

Учні дійшли висновку, що математика – цікава наука, а розв’язування задач може бути дуже цікавим і захоплюючим!

 

Філяєва Н. В., завідувач бібліотеки

Альбом: Презентація книги Григорія Остера «Задачник» Альбом: Презентація книги Григорія Остера «Задачник» Альбом: Презентація книги Григорія Остера «Задачник» Альбом: Презентація книги Григорія Остера «Задачник»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4147 | Переглядів: 123Дата публікації: 16:04 10.11.2017