Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Тиждень математики у першокласників
Тиждень математики у першокласників

Поділитися новиною:

Тиждень математики у першокласників

Математика – це цікава і точна наука!

Математика - цариця наук. Вона присутня всюди: в мистецтві, в музиці, в природі,в усній народній творчості і на будівництві. Діти дуже полюбляють математику.

10 листопада 2017 року в 1-А класі був проведений математичний ранок,  присвячений тижню математики. На свято завітали учні 4-А класу Ніколенко Микита, Мальчиніна Вероніка, які разом зі своїм класним керівником Солодкою Н.О. приготували цікаву математичну вікторину. Діти розв’язували приклади, задачі, повторювали геометричні фігури.

А першокласники знайшли цікаві завдання,пов’язані з математикою. Шепель Віолетта підібрала дуже цікаві математичні задачі, Маліков Антон приготував загадки математичні, Шведун Сніжана розповіла математичні лічилки Мар’єнко Олексій зробив з батьками підбірку казок про числа. Усі учні отримали велике задоволення.

Дякуємо Солодкій Наталі Олексіївні, її учням та нашим першокласникам іїх батькам за чудове математичне свято!

Гичко Н.М., класний керівник 1-А класу

Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4181 | Переглядів: 79Дата публікації: 15:49 13.11.2017