Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Тиждень математики у першокласників
Тиждень математики у першокласників

Поділитися новиною:

Тиждень математики у першокласників

Математика – це цікава і точна наука!

Математика - цариця наук. Вона присутня всюди: в мистецтві, в музиці, в природі,в усній народній творчості і на будівництві. Діти дуже полюбляють математику.

10 листопада 2017 року в 1-А класі був проведений математичний ранок,  присвячений тижню математики. На свято завітали учні 4-А класу Ніколенко Микита, Мальчиніна Вероніка, які разом зі своїм класним керівником Солодкою Н.О. приготували цікаву математичну вікторину. Діти розв’язували приклади, задачі, повторювали геометричні фігури.

А першокласники знайшли цікаві завдання,пов’язані з математикою. Шепель Віолетта підібрала дуже цікаві математичні задачі, Маліков Антон приготував загадки математичні, Шведун Сніжана розповіла математичні лічилки Мар’єнко Олексій зробив з батьками підбірку казок про числа. Усі учні отримали велике задоволення.

Дякуємо Солодкій Наталі Олексіївні, її учням та нашим першокласникам іїх батькам за чудове математичне свято!

Гичко Н.М., класний керівник 1-А класу

Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників Альбом: Тиждень математики у першокласників
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4181 | Переглядів: 54Дата публікації: 15:49 13.11.2017