Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Мова – скарбниця людської душі
Мова – скарбниця людської душі

Поділитися новиною:

Мова – скарбниця людської душі

Конкурс знавців української мови

У гімназії пройшов Тиждень української мови та літератури.

Учні 2-А класу відвідали музей народознавства, де було проведено  конкурс знавців прислів’їв та приказок про мову. Усі діти з великим задоволенням розповідали прислів’я і приказки про мову. Конкурс визначив переможців: Злобін Денис, Петрова Вікторія, Кулібаба Олександр, Мітін Владислав, Цимбалюк Ілля, Мельник Олександр, Рочняк Дар׳я, Решетник Артем, Паршин Богдан, Квітко Сергій, Сковородко Єгор.

Молодці! Ми – українці!

Горбенко Н. І., класний керівник 2-А класу

Альбом: Мова – скарбниця людської душі Альбом: Мова – скарбниця людської душі Альбом: Мова – скарбниця людської душі Альбом: Мова – скарбниця людської душі Альбом: Мова – скарбниця людської душі
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4182 | Переглядів: 152Дата публікації: 15:53 13.11.2017