Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Математика – цариця всіх наук
Математика – цариця всіх наук

Поділитися новиною:

Математика – цариця всіх наук

Математика – цікава наука

Цікавим та пізнавальним видався минулий тиждень для учнів 2-А класу. Діти спробували себе справжніми математиками: розв’язували цікаві приклади та задачі, головоломки, математичні ребуси.

Учні завітали у країну Геометрію, де познайомилися з різноманітними геометричними фігурами. Сургай Аріна показала і розповіла про транспортир. Кулібаба Олександр, Курочкіна Анастасія, Рочняк Дар׳я, Путренко Дмитро, Загрибельний Едуард, Мельник Олександр, Власенко Аліса, Петрова Катерина, Квітко Сергій, Шапочка Вероніка, Злобін Денис, Решетник Артем, Новік Владислава та Хомчук Олексій демонстрували різноманітні геометричні фігури. А Петрова Вікторія спробувала свої власні сили в якості вчителя – вона загадувала  однокласникам цікаві математичні задачі-жарти.

Математичне свято завершилося. Учні зробили висновок, що математика – цікава наука. Математика – цариця всіх наук!

 

Горбенко Н.І., класний керівник 2-А класу

Альбом: Математика – цариця всіх наук Альбом: Математика – цариця всіх наук Альбом: Математика – цариця всіх наук Альбом: Математика – цариця всіх наук Альбом: Математика – цариця всіх наук Альбом: Математика – цариця всіх наук
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4183 | Переглядів: 160Дата публікації: 15:58 13.11.2017