Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Математика – цікава наука!
Математика – цікава наука!

Поділитися новиною:

Математика – цікава наука!

І прекрасна, і сильна математики країна

Під таким девізом пройшло свято математики у 3-Б класі.

Математика скрізь,

Оком тільки поведеш.

Й прикладів різних

Ти навкруг себе знайдеш.

А задачі?! Їх незлічена кількість!

Діти побували у країні цікавої математики: міркували над задачами, жартували. Учні дізналися багато нового з історії мір довжини. Вони були здивовані, що першими вимірювальними пристроями були частини тіла, пальці рук, долоні, ступні. Наприклад, у Давньому Єгипті основною мірою довжини слугував лікоть. Він ділився на сім долонь, а долоні – на 4 пальці.

Переможцями в конкурсі цікавих задач стали юні математики Шелемін Максим та Григоренко Роман. Молодці!

 

Тимошенко В.П., класний керівник 3-Б класу

Альбом: Математика – цікава наука! Альбом: Математика – цікава наука! Альбом: Математика – цікава наука! Альбом: Математика – цікава наука! Альбом: Математика – цікава наука!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4206 | Переглядів: 159Дата публікації: 15:59 14.11.2017