Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Вчимо, навчаючись!
Вчимо, навчаючись!

Поділитися новиною:

Вчимо, навчаючись!

Науково-практичний семінар для вчителів англійської мови міста Куп’янська

Вчимо, навчаючись! Саме під таким гаслом пройшов семінар вчителів англійської мови міста Куп’янська «Співпраця з міжнародною організацією GoGlobal в межах волонтерського проекту GoCamp. Види та форми роботи у мовному таборі», який проводили учителі англійської мови Куп’янської гімназії №2 Поліщук Ірина Миколаївна та Пихова Оксана Володимирівна.

Куп’янська гімназія №2 успішно подолала конкурсні завдання  проекту GoCamp і очікує на приїзд англомовного волонтера за програмою  Afterschool Сamp. Після відвідування тренінгів у місті Ірпінь та місті Києві виникло нестримне бажання поділитися набутими знаннями та враженнями від співпраці з високо професійною та творчою командою Любові Залюбовської, кураторами проектів GoCamp та Afterschool Сamp в Україні, а також розповісти про власний досвід роботи у літньому мовному таборі.

Присутні вчителі, учасники семінару, на дві години стали учнями і з дитячим ентузіазмом виконували усі нетрадиційні завдання та грали в ігри, щоб самим відчути рівень зацікавленості учнів та навчитися новим видам та формам роботи навчання англійської у позаурочній діяльності.

Учасники семінару також отримали необхідну інформаційну підтримку  у вигляді посилань на електронні адреси сайтів, де можна знайти корисну інформацію, щоб організувати відпочинок та розвиток дітей у мовному таборі у найцікавіший спосіб. Звичайно, не можна не сказати і про емоційне забарвлення семінару, адже усі учасники отримали новий поштовх та натхнення на творчий пошук у роботі з дітьми.

Організатори семінару бажають усім плідної праці і сподіваються , що подібний обмін досвідом серед учителів шкіл міста стане доброю традицією і допоможе в майбутньому з організацією роботи мовних загонів шкіл Куп’янська.

 

Поліщук І.М., учитель англійської мови

Альбом: Вчимо, навчаючись! Альбом: Вчимо, навчаючись! Альбом: Вчимо, навчаючись! Альбом: Вчимо, навчаючись! Альбом: Вчимо, навчаючись! Альбом: Вчимо, навчаючись! Альбом: Вчимо, навчаючись! Альбом: Вчимо, навчаючись!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4246 | Переглядів: 116Дата публікації: 14:03 17.11.2017