Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Як тяжко все це пережити…
Як тяжко все це пережити…

Поділитися новиною:

Як тяжко все це пережити…

21 листопада, відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014, в Україні відзначається День Гідності і Свободи

Слава нашим героям Небесної сотні! 
Слава тим, хто країну з пітьми та безодні 
Своїм прикладом зрушив у напрямку світла, 
Шанс для здійснення мрій надав заповітних!

Наші гімназисти з розумінням та глибокою пошаною сприймають ідеї Революції Гідності та Свободи. Це мотивує їх до героїчних вчинків в ім’я Вітчизни, Гідності та Свободи,  сприяє формуванню патріотизму й мужності.

21 листопада в гімназії проведені тематичні заходи: бесіда «Україна – єдина країна» (2 класи), урок мужності «Свіча пам’яті» (3 класи), година спілкування «Люди, які прославляють Україну» (5 клас), круглий стіл «Майдан – українська форма демократії» (6 класи), перегляд та обговорення відеопрезентації «Феномен Євромайдану» (7 класи), урок пам’яті «День Гідності та Свободи України» (8 клас), диспути «Гідність та свобода моєї країни» (9 клас), «Обов’язок. Відповідальність. Совість.» (10 клас).

У той же день учні гімназії схилили низько голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час ХХІ століття, і вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної сотні.

 

Положивець О.В.,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
 
 
Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити… Альбом: Як тяжко все це пережити…
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4325 | Переглядів: 123Дата публікації: 10:15 23.11.2017