Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська
Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська

Поділитися новиною:

Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

Днями учні 2-А класу відвідали пожежну частину міста Куп’янськ. З цікавістю учні слухали розповідь пожежника Сергія Миколайовича, який розповідав  про їх нелегку працю, швидкість виконання своїх завдань, вміння діяти грамотно, чітко, впевнено, надаючи допомогу потерпілим.

Під час екскурсії діти спочатку оглянули приміщення, де знаходяться пожежники, одяг, у якому гасять пожежі, як вони приступають до роботи в разі виклику пожежної машини на місце аварії. Потім - приміщення пожежної частини, місце, де знаходяться машини, і чим вони обладнані. Кулібаба Олександр та Путренко Дмитро поцікавились в екскурсовода, у яких випадках вогонь гасять піною, а в яких — водою.

Екскурсовод  наголосив, що служба пожежників дуже важлива, хоч і небезпечна,  сюди приходять працювати сміливі і мужні люди, котрі йдуть у саме пекло вогню, щоб врятувати людей, тварин і людське майно, тому гратися з викликом пожежної служби суворо заборонено.

Власенко Аліса, Хомчук Олексій, Рочняк Дар’я, Загрибельний Едуард, Курочкіна Анастасія  розпитали у пожежників, яку посильну допомогу самі учні можуть запропонувати, щоб стало менше пожеж і нещасних випадків з вогнем.

Другокласників цікавило все: машини, форма пожежника, їхні розповіді.   Усі учні класу мали можливість посидіти за кермом пожежного автомобіля.  Захопленню дітей не було меж!

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам  пожежної частини міста Куп’янськ   за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Горбенко Наталія Іванівна, Класний керівник 2-А класу

Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська Альбом: Екскурсія до пожежної частини м. Куп’янська
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4502 | Переглядів: 175Дата публікації: 12:19 06.12.2017