Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Вітаємо всіх з Днем Збройних сил України!
Вітаємо всіх з Днем Збройних сил України!

Поділитися новиною:

Вітаємо всіх з Днем Збройних сил України!

Гімназисти – майбутні захисники нашої Вітчизни

6 грудня в Куп′янській гімназії №2 відбулися військово-спортивні змагання, які були проведені з нагоди Дня Збройних сил України. Основною метою змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.

У змаганнях взяли участь 2 збірні команди  9-11 класів. Програма змагань складалася з декількох етапів військового-спортивного напряму. Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні, досконало продумані, естафети. Боротьба серед команд видалася запеклою – кожна команда намагалася показати найкращий результат. Під час змагань команди проявили свою спритність, швидкість, кмітливість та витривалість.

Суддівська колегія проголосила кінцевий вердикт:

– І місце з результатом 4 перемоги в 7-ми конкурсах посіла команда Антона Федорова,

– ІІ місце – команда Романа Семененка.

Переможці та призери були нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців!

Томах М.В., учитель предмету "Захист Вітчини"

Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України! Альбом: Вітаємо всіх з Днем Захисника України!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4524 | Переглядів: 104Дата публікації: 14:17 07.12.2017