Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Бібліотека гімназії
Пошук
Професії моєї бабусі чи дідуся
Професії моєї бабусі чи дідуся

Поділитися новиною:

Професії моєї бабусі чи дідуся

Робота над проектами

У вересні учні 4-А класу отримали теми проектів. І почалася робота. Настя Малова поїхала в Нечволодівку, Данило Попов – у Кам’янку, Поліна Кукса – у Курилівку дізнаватися більше про своїх дідусів та бабусь.

В останній день листопада відбувся захист проектів. Скільки цікавого ми дізнались про дідусів та бабусь наших однокласників! Микити Ніколенко дідусь будував нашу школу, Будинок культури, церкву в Куп’янськ-Вузловому, реставрував Юр’їв монастир в Новгороді. А у Ярослава Жукова – ремонтував станки з числовим програмним управлінням. Бабуся у Діми Кузнєцова працювала лаборантом по аналізу формувальних матеріалів, а у Іллі Харчуна – зварювальником на Харківському тракторному заводі. У Насті Кудіної бабуся працює медичною сестрою в кабінеті отоларинголога. У бабусі Маші Батицької дуже цікаве хобі. Вона виготовляє дитячі іграшки. І в цей день вона провела майстер-клас по виготовленню ляльки. Маленький шматочок ниток швидко перетворився в гарненьку лялечку. Всі дівчатка захоплено слідкували за її роботою.

Цікаві, різноманітні, а головне, потрібні в наш час професії у наших дідусів і бабусь. Ми дуже пишаємось вами і хочемо бути схожими на вас. Здоров’я, щастя вам, любі наші!

                                            Д’яченко Микита та Попов Данило, учні 4-А класу

Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся Альбом: Професії моєї бабусі чи дідуся
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4525 | Переглядів: 141Дата публікації: 14:28 07.12.2017