Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
У межах Всеукраїнського тижня права
У межах Всеукраїнського тижня права

Поділитися новиною:

У межах Всеукраїнського тижня права

Наркотики – це шлях в нікуди.

    05.12. 2017 гімназисти зустрічали гостей Раубе Ю. В., майора поліції, начальника сектору превенції ПП Дворічанського ВП Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області, Суботу І. В., майора поліції, інспектора СППП, Пічко Г. Г., молодшого кінолога Куп’янського ВП, сержанта поліції.

    Юлія Володимирівна провела бесіду з учнями 8-11 класів про шкідливість наркотичних засобів. Вона розповіла учням про види наркотичних засобів, про їх вплив на організм людини, наслідки вживання психотропних речовин та відповідальність, що настає у разі скоєння неповнолітніми цього жахливого злочину. Головна мета зустрічі була спрямувана на те, аби підлітки зрозуміли чому не треба вживати наркотики, що наркозалежність тягне за собою ряд інших негативних проблем. Зокрема, юридичну відповідальність. Особи, які стають на хибний шлях, заради дози, починають вчиняти злочини: крадіжки, грабежі тощо. Раубе Ю. В. відповідала на запитання учнів та подарувала тематичну літературу з права.

    Незабутня зустріч відбулася зі службовою собакою Річардом та її наставником, сержантом поліції Пічко Геннадієм Геннадійовичем, який розповів про роботу кінолога, про справи, на які викликають службову собаку, про роботу свого вихованця. Під керівництвом інструктора-кінолога собака здивувала гімназистів належною підготовкою та  продемонструвала свої вміння: йти по сліду, знаходити речі, які тримали грабіжники.

     Учні, вчителі  гімназії  висловлюють подяку  начальнику  Куп’янського відділу поліції ГУНП України в Харківській області полковнику поліції Долженко Олександру Миколайовичу  за співпрацю  з нашим закладом.

Положивець О.В., заступник директора

 

Альбом: У межах Всеукраїнського тижня Альбом: У межах Всеукраїнського тижня Альбом: У межах Всеукраїнського тижня Альбом: У межах Всеукраїнського тижня Альбом: У межах Всеукраїнського тижня Альбом: У межах Всеукраїнського тижня Альбом: У межах Всеукраїнського тижня Альбом: У межах Всеукраїнського тижня Альбом: У межах Всеукраїнського тижня
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4553 | Переглядів: 75Дата публікації: 10:00 10.12.2017