Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Конкурс ерудитів „Казкове право”
Конкурс ерудитів „Казкове право”

Поділитися новиною:

Конкурс ерудитів „Казкове право”

Знавці права

Кожний справжній громадянин має знати свої права і обов’язки. Є свої права і обов’язки і у дітей. Вони закріплені у Конвенції про права дитини.

6, 7 грудня бібліотекар Філяєва Надія Вікторівна провела з четвертокласниками конкурс ерудитів „Казкове право”.

Учні згадали основні права і обов’язки дітей. У житті права дуже часто порушуються. Таке трапилось і з казковими героями. Вони звернулися до учнів про допомогу: розібратися в тому, які з прав порушено.

Учні здійснили подорож відомими казками, мультиками, перлинами народної творчості, розглянули права та обов’язки в сюжетах казок. Визначили які права казкових героїв були порушені. Активно допомагали казковим героям, називали казку в якій відбувалися ці події учні 4-Б класу Ананідзе Вероніка, Ястремський Дамір, Медяник Діана, Ткаченко Максим та учні 4-А класу Малова Анастасія, Кукса Поліна, Борисовська Анастасія, Мальчиніна Вероніка, Кудіна Анастасія. А переможцями конкурсу стали Крикун Поліна, учениця 4-А класу та Зеленков Олексій, учень 4-Б класу. Вони були нагороджені грамотами.

Дякуємо всім учасникам конкурсу! Ви показали гарні знання. Бажаємо подальших успіхів!

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки

Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право” Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право” Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право” Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право” Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право” Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право” Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право” Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право” Альбом: Конкурс ерудитів „Казкове право”
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4579 | Переглядів: 87Дата публікації: 15:25 11.12.2017