Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Вітаємо!
Вітаємо!

Поділитися новиною:

Вітаємо!

Результати ІІ (міського) етапу олімпіади з економіки

Вітаємо команду юних економістів гімназії, які дуже вдало виступили на ІІ (міському) етапі олімпіади з економіки та посіли:

І місце – Буцулін Ігор (8 клас), Кузнєцова Анастасія (10 клас), Ісаінков Ілля (11 клас),

ІІ місце – Власенко Єлизавета (8 клас), Ковтун Анастасія (9-А клас), Яшугіна Анастасія (10 клас),

ІІІ місце – Радченко Руслан (8 клас), Шумейко Владислав (9-А клас), Хрипунов Андрій (10 клас), Прохоренко Андрій (11 клас)!

Велика подяка їх наставнику – учителю економіки Атрохіній Світлані Миколаївні!

 

Наукове товариство учнів

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4594 | Переглядів: 86Дата публікації: 09:22 13.12.2017