Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Поділитися новиною:

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Чорнобиль:забути чи пам’ятати.

 

  У бібліотеці гімназії до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії наЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС відкрилася книжково-ілюстративна виставка «Чорнобиль попередження, набат, його уроків людство не забуде», присвячена героїчним діям ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Учні 7 класу познайомилися з літературою, фотодокументами виставки. Також була представлена збірка віршів нашого земляка, вчителя Герасименко Д.Д. «Світ врятує любов»,  в якій висвітлюється доброта і любов до рідного краю Поліське Київської області, до України, до чудових людей, до жіночої краси.

    На жаль, багато кого з ліквідаторів вже давно немає. Тому велика шана й уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха. Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Філяєва Н.В., завідувач бібліотекою

 

Альбом: До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Альбом: До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Альбом: До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Альбом: До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4626 | Переглядів: 73Дата публікації: 17:55 14.12.2017