Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Поділитися новиною:

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Чорнобиль:забути чи пам’ятати.

 

  У бібліотеці гімназії до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії наЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС відкрилася книжково-ілюстративна виставка «Чорнобиль попередження, набат, його уроків людство не забуде», присвячена героїчним діям ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Учні 7 класу познайомилися з літературою, фотодокументами виставки. Також була представлена збірка віршів нашого земляка, вчителя Герасименко Д.Д. «Світ врятує любов»,  в якій висвітлюється доброта і любов до рідного краю Поліське Київської області, до України, до чудових людей, до жіночої краси.

    На жаль, багато кого з ліквідаторів вже давно немає. Тому велика шана й уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха. Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Філяєва Н.В., завідувач бібліотекою

 

Альбом: До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Альбом: До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Альбом: До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Альбом: До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4626 | Переглядів: 46Дата публікації: 17:55 14.12.2017