Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Свято Андрія Первозванного
Свято Андрія Первозванного

Поділитися новиною:

Свято Андрія Первозванного

Андріївські вечорниці учнів 3 А класу

   Ще здавна святкування на Андрія були улюбленою розвагою молоді. Учнівський колектив 3-А класу разом з батьками підготували і провели відкритий виховний захід "Андріївські вечорниці". На свято запросили співочий ансамбль «Викрутаси» з Палацу культури імені В.І.Кошелєва та учнів 1-4 класів.

   Діти, створили на сцені атмосферу  української світлиці, до якої гостинно запрошували дівчат та хлопців на вечорниці, господарі: Артюшенко Матвій та Шапова Дарія,  Садовський Іван та Харченко Дарія. Дівчата наварили вареників, напекли пирогів, взяли вишивання і з піснями прийшли на вечорниці. Пожвавішали посиденьки, коли завітали туди і хлопці. Тут були і пісні, і загадки, і частування варениками та пирогами, і ворожіння ( на черевиках та на варениках). Перед учнями ожили ігри і забави нашого народу.

  Садовський Ваня, Без'язичний Денис, Казарєзов Станіслав, Ророка Микита, Козуб Серафим, Колесник Кирило привітали присутніх піснею «Варенички», а Бандурка Ангеліна подарувала присутнім  пісню «Чом ти не прийшов?».

  Запальними танцями присутніх вітали учасники танцювального колективу «Стимул» (художній керівник Вітковська Л.Є) та колектив народного танцю «Калинка» Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом К.І.Сурко. Учасники ансамблю "Викрутаси" майстерно та з душею виконували українські народні пісні. Із цікавою гуморескою виступила солістка ансамблю Донець Ніна Іванівна. 

   Свято закінчилося частуванням варениками та пирогами, які приготували бабусі учнів.

  Хочеться сказати слова подяки своїм учням за високий рівень артистизму, яскраві вдало підібрані костюми, музичне оформлення свята, активну участь батьків, що сприяло проведенню свята на високому рівні та відтворенню особливого колориту традицій та побуту українського народу.

Класний керівник Захаренко А.Л.

 

Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного Альбом: Свято Андрія Первозванного
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4639 | Переглядів: 92Дата публікації: 16:52 15.12.2017