Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Знайомство з історією своєї родини
Знайомство з історією своєї родини

Поділитися новиною:

Знайомство з історією своєї родини

Годинна спілкування «Рід. Родина. Рідня»

   Річки немає без джерела, дерева – без коріння, людини – без Батьківщини, без свого роду. Адже ми народилися і живемо в Україні, тут живуть наші батьки, дідусі і бабусі. Значить родовід наш тут, в Україні. Наші прадіди уявляли життя людей на Землі, як велетенське Дерево Роду.

   Такими словами розпочалася година спілкування, яку приготували учні 4-Б класу. Діти прочитали вірші про кожного члена сім’ї. у виконанні Ястремського Даміра прозвучала пісня «Моя сім’я». А вокальна група дівчат Ананідзе Вероніка, Нерсесова Аріна, Поддубова Вікторія, Мінаєва Поліна, Кузнецова Єлизавета, Медяник Діана виконали веселу пісню «Бабусенька-пташечка».

   При підготовці до заходу діти 3-4 класів досліджували своє генеалогічне дерево. Журі відмітило кращі роботи: Криворучко Аліна (3-А клас), Артюшенко Матвій (3-А клас), Малигіна Поліна (3-Б клас), Кукса Поліна (4-А клас), Нечитайло Олексій (4-А клас), Місько Денис (4-Б клас), Ананідзе Вероніка (4-Б клас), Тітов Степан (4-Б клас), Медяник Діана (4-Б клас), Кузнецова Єлизавета (4-Б клас). Вони були нагороджені грамотами.

   Молодці! Пишаюся Вами!

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

 

 

Альбом: Знайомство з історією своєї родини Альбом: Знайомство з історією своєї родини Альбом: Знайомство з історією своєї родини Альбом: Знайомство з історією своєї родини Альбом: Знайомство з історією своєї родини Альбом: Знайомство з історією своєї родини
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/4640 | Переглядів: 101Дата публікації: 17:03 15.12.2017